:: REDWATCH - POLSKA

 

ŁÓDZKIE

:: ŁÓDŹ^ ARIEL TRZĄSKI z Będzina (tymczasowo pomieszkuje w Łodzi). Urodził się 25 lipca 1993 roku.
Polityk Ruchu Palikota. Lachociąg Biedronia i Pana Grodzkiego. Posiada Gabinet Polityczny w Łodzi, najprawdopodobniej w kamienicy Kotlińskiego na Zielonej 15. Wspiera śląską ANTIFĘ i pomaga im w zakresie prawnym, wolontariusz katowickiego stowarzyszenia na rzecz LGBT, "Tęczówka". Obecnie pracuje jako detektyw śledczy dla Gówno Prawda, oraz dziennikarz obywatelski MM Silesia. Przewodniczy Ruchowi oporu i przeciwnikom B&H, NOP, ONR i MW.^ ROMAN KOTLIŃSKI ur. 15 marca 1967 zamieszkaly w Łodzi. Upadły ksiądz, poseł w sutannie, kłamca lustracyjny. W przeszłości, w wolnych chwilach sympatyk rozmów z funkcjonariuszami SB vel „Janusz”.Przyjaciel oficeta Grzegorza Piotrowskiego. Przez kilka lat należał do SLD, obecnie Poseł na Sejm RP VII kadencji, członek klubu parlamentarnego Ruchu Palikota.

Biuro Posła RP VII Kadencji Romana Kotlińskiego.
ul. Al. Kościuszki 39 m. 5
90-418 Łódź woj. łódzkie
tel: (042) 244-02-15
Roman.Kotlinski@sejm.pl
tel. (042) 6307065
roman@faktyimity.pl^ Dawid Bratko -  Narkoman - niegroźny w starciu bezpośrednim; właściciel sklepu z dopalaczami w Łodzi na ul. Piotrkowskiej 28.^ John Abraham Godson (ur. 25 listopada 1970 w Nigerii) – polski nauczyciel akademicki, pastor ewangeliczny, samorządowiec. W 2006 bez powodzenia kandydował do łódzkiej rady miasta z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Radny John Abraham Godson
Skr.Poczt. 478, 90-950 Łódź
Telefon: 698 854777
Email: godson@godson.pl lub godson@pielgrzym.org
Skype: godsonpielgrzym

Strona internetowa małpy:
http://www.godson.pl/
http://www.lodzkie.home.pl/pdf/John%20Godson.pdf

Jedną z centralnych postaci jest tu niejaki Wiktor Skok, zamieszkały w Łodzi, ul. Obornicka 15 m. 4, lider i wokalista lewackiego zespołu muzycznego Jude, czym podkreśla swoje żydowskie pochodzenia (nie to żeby chodził do synagogi itp., ale w każdym razie ma świadomość bycia żydem). Jego matka Mirosława Skok jest pracownicą naukową Uniwersytetu Łódzkiego. Wiktor Skok to stary brudas, ma w tej chwili około 35 lat, urodzony w roku 1971 Wiktor Skok jest schizofrenikiem, leczy się psychiatrycznie Skok nie stroni od narkotyków, np.amfetaminy.Jego najbliższymi współpracownikami i kumplami są niejaki Piotr Krysztofowicz ps. Denver - znanu łódzki sharp i ćpun oraz niejaki Sebastian Lembas ps. Badziew - również dawny sharp i narkoman. Skok w starciu bezpośrednim jest niegroźny, jednakże może być groźny posiadając narzędzia - zawsze chodzi z nożem . Organizował w przeszłości lewackie manifestacje z udziałem byłego prezydenta Łodzi żyda Marka Czekalskiego - obecnie trwa proces Czekalskiego w sprawie o różne przekręty, m. in, w związku ze sprzedażą ziemi pod centrum M1 przy ul. Brzezińskiej w Łodzi i związanej z tym afery łapówkarskiej. Numer telefonu do Wiktora Skoka to (042) 640 76 96, e - mail do niego to wiktor@plusultra.org.pl - wydaje zina pod tytułem Plus ultra.
Drugim znanym osobnikiem z kręgów lewackich w Łodzi jest niejaki Piotr Krysztofowicz ksywa Denver, zamieszkały w Łodzi, Drobny narkoman, donosi na policję, nawet swego czasu miał problemy w swoim środowisku za sprzedanie swoich znajomych. Można go spotkać często jak włóczy się z brudasami po pasażu Rubinsteina i Alei Schillera w Łodzi. W starciu bezpośrednim niegroźny.

Adrian Sekura ps. Seksa - aktywny dzialacz lodzkiej Federacji Anarchistycznej. Pochodzenie zydowskie.
kontakt: falodz@gmail.com  inne dane: http://www.ezln2.republika.pl/chiapas.htm  

 

All Rights Reserved. Protected by the First Amendment of the United States of America. Redwatch.info does not condone, advocate, hint, speculate or suggest any type of crime, violence or illegal activity. This web site is strictly an informational database to help the public keep informed about the criminal and destructive tendencies of persons engaged in anti-fascist, anti-racist, and left-wing activities as well as the degenerate sympathizers and activists of the pedophile lobby.